O dílerovi

AUTOMAPE - spol. s r. o. je súkromná firma, ktorá bola založená v decembri 1991. Firmu založil pán Peter Kuchár. Do roku 1994 bolo jej činnosťou oprava vozidiel a sprostredkovanie predaja motorových vozidiel.

renault_hlavna_tema.jpg

O nás


Vznik firmy:

AUTOMAPE - spol. s r. o. je súkromná firma, ktorá bola založená v decembri 1991. Firmu založil pán Peter Kuchár. Do roku 1994 bolo jej činnosťou oprava vozidiel a sprostredkovanie predaja motorových vozidiel. Od 11. augusta 1994 firma zahájila otvorením autosalónu vlastný predaj automobilov Renault. Má zastúpenie na predaj automobilov, originálnych náhradných dielov, autodoplnkov a servis značky Renault. Od roku 2004 máme zastúpenie aj na predaj automobilov, originálnych náhradných dielov, autodoplnkov a servis značky Dacia.

Sídlo firmy: 

Firma sídli na Bardejovskej ulici 26, vo vlastných priestoroch. Objekt sa nachádza na okraji severovýchodnej časti mesta. V blízkosti sú zastávky mestskej hromadnej dopravy. Objekt je viditeľný z dvojprúdovej cesty, ktorá slúži ako hlavný ťah zo smeru Prešov na smer Bardejov, Vranov, Michalovce atď.

Predmet činnosti firmy: 

Hlavnou činnosťou firmy je predaj a servis osobných a úžitkových automobilov značky Renault a Dacia. Firma poskytuje aj ďalšie služby motoristom: predaj  náhradných dielov, autodoplnkov, odkúpenie a predaj ojazdených motorových vozidiel.

Predáváme vozidlá značiek